Přihlášení

Komfortní domácnost s inteligentními profily

Aktualizováno: 18.01.2017 13:50

Milujete pohodlí a technické inovace? Milujete tedy i Profily Forest. Díky nim Vám zbyde čas na opravdu důležité věci. Holandská společnost Forest Group Nederland BV, vyrábí inteligentní závěsné motorizované systémy Forest Shuttle®, Forest Motorized system, Motorizetd Red System, Blind Contract System, Forest Atlantis, Forest Skylight System pro SmartHome.

Jedná se o motorizované profily na dálkové ovládání. Jsou ideální do domácností, hotelů, kanceláří či rezidenčních projektů. Už žádné ruční zatahování a roztahování závěsů. Teď Vám stačí zmáčknout jedno tlačítko a vše se děje synchronizovaně v jednom čase. Motorové profily ovládáte z pohodlí svého sedadla.
Můžete tak naráz zatahovat či roztahovat závěsy v celém domě či si načasovat roztahování v jednotlivých pokojích. Chod opony je ultratichý a plynulý. Profily navíc zvládnete nainstalovat sami díky Smart Klick® technologii.
Motorizované závěsné systémy můžete pohodlně ovládat z Vašeho tabletu či Smarthphonu v AppStore či Google Play. Jsou absolutně mobilní a mohou být integrovány do jakéhokoliv domácího automatizovaného systému, který je v současné době na trhu k dispozici.
Systém můžete samozřejmě ovládat a kontrolovat přes svá chytrá zařízení, i když nejste doma. Otevírací a zavírací časy mohou být naprogramovány ve vícenásobných scénářích, což je velmi praktické, když například odjedete na dovolenou a potřebujete svůj domov chránit.
Na profily je 10 let záruka.
Profily Forest nabízí v Česku společnost Marthi Design s. r. o.. Více informací a vzorků poskytne ve vzorkovně ve 2.NP na adrese Šafránkova 1, Praha-Stodůlky 155 00, Praha.

Tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=2RfCUXgokUU
Tutorial Forest Shuttle: https://www.youtube.com/watch?v=xnQJPP6kOFc

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít