Přihlášení

Magniflex - italské zdravotní matrace nejvyšší kvality

Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku již přes 50 let. Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou až 12 let.
Zveme všechny milovníky kvalitního spánku a odpočinku do reprezentativní expozice Magniflex s širokou nabídkou jedinečných matrací a polštářů a postelí. Díky profesionálnímu a komplexnímu přístupu funguje naše expozice jako centrum zdravého spánku.
Značkové podnikové prodejny Magniflex působí v řadě světových metropolí, například ve Florencii, Miláně, New Yorku, Dubaji, Pekingu, Tokiu, Singapuru, Kyjevě a řadě dalších. Praha se stala další světovou metropolí, kde si i čeští zákazníci mohou vychutnat uvolňující relaxaci na matracích a polštářích ze značkových kolekcí Supremo, Armonia, Toscana, Dolce Vita, Magnigel a Relaxsan. Vyzkoušejte, co znamená nejvyšší nezávislá atestace v EU - zdravotní produkty první kategorie.
Expozice Magniflex nabízí mimo jiné i kvalitní odborné poradenství s individuálním přístupem dle potřeb zákazníků a pravidelné uvádění revolučních novinek v oblasti zdravého spaní.


Kontakt:

Tel.: +420 737 259 452
Mobil: +420 739 492 220
 
Novinky