Přihlášení

Nevšímal - Exteriéry

Le Corbusier jednou řekl, že budovu tvoří konstrukce a světlo. Tyto dva pojmy zároveň přesně vymezují pole působnosti společnosti Nevšímal. Jedná se o ryze českou společnost z Nymburka, která se věnuje realizaci tzv. lehkých obvodových plášťů (někdy zkráceně, byť ne zcela přesně, „fasád“) už od roku 1993. Za tuto dobu Nevšímal realizoval stovky pozoruhodných projektů u nás, na Slovensku i jinde v zahraničí, ať už v přímé spolupráci s klienty nebo známými architekty. Ve firemním portfoliu naleznete rodinné domy stejně jako velké administrativní anebo komerční budovy.
Jedním z nejdůležitějších požadavků při návrhu oken, potažmo venkovní fasády, je obvykle dostat do budovy co nejvíce světla a při tom zachovat přirozeně co nejlepší energetickou bilanci (úniky tepla v zimě oproti přehřívání v létě). Jednak z důvodu zdravotních a také pro své praktické a estetické výhody. Trendem poslední doby jsou co největší rozměry oken a zároveň maximální míra otevření. Neméně důležitým aspektem je vhodné propojení exteriéru s interiérem. Zcela ideální volbou pro všechny tyto požadavky se jeví hliníková okna. Jen ještě dodejme – a k tomu firma s dostatečnými zkušenostmi.

A proč právě Nevšímal? Každý projekt je pro nás jedinečný a řešíme ho tak, aby byl optimální z hlediska výroby, architektury i přání klienta.

Osobní schůzka po telefonické dohodě


Kontakt:

Lukáš Drahoňovský
Mobil: +420 607 038 945
 

Nevšímal - interiéry

Najdete nás ve 4.NP
Kancelář č. 4C4