Přihlášení

Infiniti - židle a stoly

Kreativita, inovace, design – to jsou klíčová slova k porozumění filozofie Infiniti, mladé italské značky, která je dnes na vrcholu a nabízí designový nábytek pro domácnosti, kavárny, bary, restaurace a hotely. Jak jméno napovídá, Infiniti si neklade žádná omezení, co se týče možnosti vyjádření. Její design vychází z prolínání kultur a životních stylů.
Cílem Infiniti je nabízet předměty, které patří do každodenního života každého z nás, ať už žijeme kdekoli. Svět Infiniti se bez omezení pohybuje mezi Barcelonou a New Yorkem, Londýnem a Tokyem, Berlínem a Benátkami. A nikdy se nezastaví.
Inspiraci pro koncept Infiniti tvoří mladistvé, živé, dynamické hodnoty: Energie jako průsečík forem a barev, které vyjadřují současný rytmus života, oživují a osvěžují bydlení; dynamika, typická pro mysl, která ráda překvapuje a mění; styl, který nacházíme v kultu inovativních detailů a kombinací materiálů a barev; tvůrčí myšlení aneb touha být odvážný, překvapující, zábavný.
A také inovace, která v Infiniti znamená vidět za roh, hledat nové formy a materiály; design jako výsledek vášnivého zkoumání; kosmopolitní duch čistě italského, ale světoznámého stylu Infiniti, tvořený kvalitou, estetikou a originalitou. A nakonec emoce. Protože Infiniti touží být cestou okolo světa plnou barev a pocitů a zachytit okamžiky skutečného života.
Výrobky Infiniti jsou promyšlenou odpovědí na současné požadavky v oblasti bydlení, nejsou jen užitečnými předměty, ale jsou navrženy tak, aby splňovaly principy ergonomie, potěšily oko, byly recyklovatelné a nabídly inteligentní řešení.
Každodenní život se neustále mění a stejně tak Infiniti na chvilku nepostojí a vždy se zaměřuje na měnící se módu a trendy. Proto společnost neustává ve výzkumu, jehož přidaná hodnota spočívá v podpoře spolupráce mezinárodně známých designérů a kreativních mladých lidí, kteří mohou díky Infiniti rozvíjet svůj talent.


Kontakt:

 
 
Novinky