Přeskočit na obsah

Koupelnové kapsle

Produkty - Koupelnove kapsle - 02

Co je Prefa koupelnová kapsle?

Prefa Koupelny je továrně vyrobená koupelnová jednotka, která je dodávána s mechanickou, elektrickou, instalatérskou technologií (rozvody), zařizovacími předměty, rekuperací a keramickým obkladem, dlažbou. Jakmile je kompletní koupelna vyrobena, je odeslána přímo na stavbu, okamžitě připravena k použití. Vše, co je třeba na stavbě udělat, jakmile je koupelna umístěna, je jednoduše připojit modulární Prefa Koupelnu k systémům TZB z páteřního systému.

Proč upřednostnit Prefa Koupelna PFF od tradičních koupelen? Zatímco Prefa Koupelny jsou továrně vyrobené, mohou být navrženy tak, aby zapadly do tradičního designu, funkčnosti, kvality. Nabízejí obrovské výhody ve srovnání s jejich tradičními protějšky v konstrukci koupelen. A co je nejdůležitější, Prefa Koupelny spojují více než 10 stavebních řemesel do jednoho prefabrikovaného konečného produktu. Jednoduše vložíte koupelnový modul na konstrukční podlahu stavby a stavíte kolem ní, což vám ušetří čas, zdroje a peníze ve srovnání s tradičními stavbami.

fotoGalerie


Produkty - Koupelnove kapsle - 01

Jaké jsou výhody koupelnových kapslí?

V průběhu let jsme viděli, kolik problémů přinášejí tradiční koupelny stavebním projektům, s nesčetnými vadami, které způsobují nákladná zpoždění. Využitím Prefa Koupelen a nahrazením tradičního procesu výstavby eliminuje potřebu koordinace na místě mezi mnoha různými profesionály. Efektivní konsolidací výstavby koupelen do jediného výrobce prefabrikovaných Prefa Koupelen, jako je PFF, nabízí garantovaný termín, jistotu nákladů, garantovanou kvalitu a efektivitu řízení projektů. To vše je většinou nemožné dosáhnout na místě s tradičními koupelnami postavenými s více řemesly a dodavateli.

Koupelny hotelu, studentské ubytování nebo rozpočet na výstavbu rezidenčního projektů mohou představovat zhruba 5-10 % rozpočtových nákladů, ale představují až 80% vad. Modulární Prefa Koupelny jsou zvláště výhodné pro stavební projekty, kde jsou koupelny často přesnými kopiemi. Podobně jako v automobilovém průmyslu, efektivní výrobní linky v továrnách vedou ke zlepšení dodacích lhůt, kvalitnějšímu produktu a nižším nákladům.


  

Modulární prefabrikované koupelny pro moderní development

Ikona - Proc

Proč?

Pro výrobu prefabrikovaných koupelen jsme se rozhodli z důvodu snižujícího se počtu kvalifikovaných pracovních sil ve stavebnictví, nevhodným podmínkám při realizaci koupelen přímo na stavbě a klesající kvalitě montáže stále složitějších zařizovacích předmětů. Prefabrikované koupelny snižují nároky na počet dělníků a řemeslníků při realizaci na stavbě a umožňují zajistit kvalitní realizaci proškoleným stabilním týmem v optimálním prostředí průmyslové výroby.

Ikona - Vyhody

Výhody

Velkým benefitem je, že díky výrobě koupelnových modulů v továrně jsme schopni garantovat vysokou kvalitu provedení a současně zajistit výrobu v předstihu tak, aby následná realizace stavby mohla být urychlena.

Ikona - Pouziti

Použití

Hotové koupelny jsou zvláště výhodné tam, kde investor požaduje větší počet koupelen stejného typu, které potřebuje realizovat v co nejkratším čase, například při výstavbě bytových domů, hotelů, ubytoven, domovů pro seniory, nemocnic, lázeňských domů apod.

Ikona - Kvalita

Kvalita

Při zařazování produktů do našeho sortimentu klademe důraz na vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování. Současně je pro nás velmi důležitá prodloužená záruka zařizovacích předmětů od renomovaných Evropských výrobců.

Ikona - Servis

Servis

Máme zkušenosti z developerských projektů a dále hledáme nová řešení, abychom mohli naplnit všechna individuální přání a potřeby našich klientů, designových trendů, ekologických materiálů s vysokou mírou udržitelnosti a minimálního vlivu na životní prostředí.

Ikona - Zkusenosti

Zkušenosti

Za 30letou historii jsme realizovali více než 80.000 koupelen v developerských projektech. Tento objem nám přinesl nejen zkušenosti, ale i dodavatelské vazby ověřených výrobců zařizovacích předmětů.

Ikona - Vyroba

Výroba

Naším cílem je nabízet kvalitní a zároveň cenově výhodné prefabrikované koupelny s dokonalým řemeslným provedením konstrukce a montáže zařizovacích předmětů.

Ikona - Logistika

Logistika

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nounc maximus commo.

 


Produkty - Koupelnove kapsle - 01

Proč?

Ve stavebnictví jsou dva důležité parametry: pracovní harmonogram a plánované náklady. Podmínky na staveništi, zdravotní a bezpečnostní podmínky, povětrnostní podmínky a náklady na pracovní sílu mohou být nepředvídatelné a skončit s vysokými náklady, které se nepředpokládaly. Narušení harmonogramu stavby má vliv na další řemesla a mnohdy první impuls přinese řetězovou reakci s význačným zpožděním stavby jako celku.

Při přípravě projektu máte možnost do projektu zakomponovat PFF koupelny a fixovat výdaje smluvní pevnou cenou za kompletní výrobek – koupelnu. Dokážete přesně plánovat harmonogram s tím, že necháte kompletní koupelny vyrábět pomocí stavebního systému mimo staveniště, v předstihu překontrolovat kvalitu a následně je jen připojit na napojovací body.

Více informací

 


Produkty - Koupelnove kapsle - 02

Kvalita

Veškeré výrobní činnosti jsou prováděny v souladu s mezinárodními standardy kvality. Díky tomu si naši zákazníci mohou být jisti, že dodávané prefa koupelny splňují nejvyšší světové standardy z hlediska výkonu a kvality použitých materiálů. Po dodání na místo projektu budou koupelny bezpečně umístěny uvnitř budovy pomocí jeřábů. PFF také dodává na místo speciální vybavení pro instalaci a přepravu modulů. Koupelny jsou profesionálně zabaleny tak, aby se zabránilo poškození, ke kterým může dojít během přepravy, a bezpečně doručeny na místo k montáži. Koupelny zůstanou zabaleny až do doby dokončení všech prací na stavbě a k jejich otevření dochází prakticky až při předávání bytu.

Více informací

 


Produkty - Koupelnove kapsle - 03

Nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque pretium lectus id turpis. Maecenas lorem. In enim a arcu imperdiet malesuada. Fusce consectetuer risus a nunc. Phasellus rhoncus. Aliquam id dolor. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Praesent dapibus. Etiam dictum tincidunt diam. Nunc auctor. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis.

Více informací