Přeskočit na obsah

New Living Center je jedinečné centrum bydlení a designu svého druhu. Je místem nejen pro architekty, designéry a developery, ale především pro každého, kdo miluje design a ocení profesionální služby, kvalitní materiály a výjimečnost jednotlivých showroomů.

Na ploše více než 7.000 m² najdete v 5 patrech více než 22 samostatných showroomů a 81 designových značek. Nabízíme komplexní řešení pro architekty i koncové zákazníky, a to od počátku stavby až po finální dořešení designu interiéru.

Součástí našeho obchodního domu je také velice útulná restaurace s kapacitou až 40 míst, která je určena nejen zaměstnancům a zástupcům vystavujících firem, ale také samozřejmě všem návštěvníkům i lidem z blízkého okolí, kteří mají zájem využít její služby, která pro vás každý den připraví.

Zapomeňte na trable spojené s parkováním, neztrácejte zbytečně čas a navštivte New Living Center, které nabízí vše pro Vaše bydlení.

Přijďte k nám načerpat inspiraci... Těšíme se na setkání s vámi...

 

Sídlo společnosti, obchodní a fakturační údaje: NLC a.s., Jateční 862/32, 301 00 Plzeň, IČ: 27993531, DIČ: CZ27993531, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl B, složka 1344.