Přeskočit na obsah

Pronájem prostor

Naše obchodní centrum nabízí pronájem nejrůznějších komerčních nebytových prostor v Praze (Zličín/Stodůlky).

Jedná se o pronájem vzorkoven, kanceláří nebo i prostor pro coworking.

 


 

New Living Center - Praha - pronájem prostor pro showroom/vzorkovnu (Praha - Zličín/Stodůlky)

Pronájem showroomů

Jste společnost zabývající se prodejem výrobků spojených s bydlením? Sháníte volné prostory pro váš showroom a prezentaci těchto produktů? Líbilo by se vám mít vzorkovnu v moderním a v jednom z největších center bydlení v ČR? S výbornou dostupností, s vlastním parkovištěm nejen pro vás, ale i pro vaše zákazníky? S vlastní restaurací pro vás, vaše zaměstnance, ale i vaše klíčové klienty?

Staňte se součástí našeho centra bydlení a využijte tak maximálního prodejního potenciálu New Living Center...vše pro bydlení na jednom místě...

 

kontaktujte nás

 


 

New Living Center - Praha - pronájem kanceláří (Praha - Zličín/Stodůlky)

Pronájem kancelářských prostor

Rádi byste pro vaši společnost zajistili příjemné kancelářské prostory, v klidné části Prahy, ale s výbornou dostupností, jak pro vaše zaměstnance, tak pro vaše klienty?

Nabízíme pronájem komerčních kancelářských prostor různých velikostí a parametrů s vlastním vytápěním/klimatizací. Využijte možnosti sdílených zasedacích místností, zázemí kuchyně, vlastního parkoviště, restaurace pro vaše zaměstnance či klienty, a to vše v jednom z největších center bydlení v České republice.


kontaktujte nás

 


 

New Living Center - Praha - pronájem sdílených kanceláří - coworking (Praha - Zličín/Stodůlky)

Coworking

Coworking...v dnešní době stále více skloňované slovo. Proč si v dnešní době pořizovat vlastní kancelář nebo platit měsíční nájem, když více jak polovinu pracovního týdne trávíte na cestách? I přesto ale potřebujete někdy vlastní zázemí, příjemný prostor na úrovni pro vaše schůzky nebo jen klid na práci a přemýšlení?

Nabízíme sdílenou kancelář v našem moderním centru pro bydlení s veškerou potřebnou vybaveností.

Máte zájem?

kontaktujte nás

 


 

Staňte se součástí rodiny New Living Center...

Hlavní důvody:

  • výborná dopravní dostupnost v přitom klidné části Prahy - Rozvadovská spojka (20 minut autem do centra Prahy, necelou hodinu do Plzně), metro Nové Butovice (B) Motol (A) jen 5 minut autobusem - autobusové zastávky Šafránkova - pouhých 50 m (linky 174, 184 a 902).
  • vlastní parkoviště pro Vás, vaše zaměstnance či klienty
  • vlastní restaurace, zajištění stravování pro Vás, vaše zaměstnance a je i vhodným místem pro schůzky a jednání s vašimi klienty. V létě restaurace funguje navíc i v překrásné a klidné venkovní zahradě plné zeleně
  • sdílené zasedací místnosti různých velikostí a parametrů
  • sdílený prostor pro velké prezentace, výstavy a workshopy - 242 m2 (pojme až 100 osob)
  • sdílené a plně vybavené kuchyňky a sociální zařízení (vždy na patře)
  • ostraha a recepce budovy 24/7
  • společnosti pohybující se v oboru bydlení, architekti, designéři apod. mají nespornou výhodu v navazování nových obchodních příležitostí v rámci spolupráce s ostatními nájemníky nebo klienty našeho centra