Přihlášení

Barkotex Praha spol. s.r.o. - dřevěné, vinylové podlahy a koberce

Barkotex Praha s.r.o. se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Díky naší spolehlivosti a profesionalitě jsme za uplynulá desetiletí dokázali vybudovat silnou, stabilní společnost, která umí své nepřeberné zkušenosti dokonale uplatnit jak v segmentu developerských projektů, tak v rámci maloobchodního prodeje a stát se tak plnohodnotným  partnerem jakémukoliv investorovi. O vysoké kvalitě námi poskytovaných služeb nejlépe vypovídá dlouholetá, konstantní spolupráce s naprostou většinou všech velkých developerských společností působících na území České republiky.

Víme, že zařizování nového domova je pro každého člověka důležitou životní etapou a přesně s tímto vědomím také ke každému jednotlivému klientovi, který navštíví náš showroom, přistupujeme. Nejvyšší prioritou je pro nás spokojený zákazník.

Náš sortiment zahrnuje produktové portfolio materiálů, jež uspokojí jakkoliv náročného klienta. Dřevěné podlahové krytiny od předních světových výrobců, vinylové dílce v různých technologických provedeních nebo koberce od největších amerických producentů jistě naplní očekávání všech lidí, kteří budují nové rodinné zázemí nebo si pořizují nemovitost pro investiční účely. Inspirujte se na našich webových stránkách:  www.barkotex.cz

 Přesvědčíme Vás, že náš svět tvoříme od podlahy.

Firma Barkotex získala prestižní ocenění Prodejní centrum roku 2016    


Kontakt:

Tomáš Věchet
Mobil: +420 607 425 920
 
Petra Lazárková
Mobil: +420 702 189 537
 
 
Novinky