Přeskočit na obsah

Barkotex

Představení

Barkotex Praha s.r.o. se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Díky naší spolehlivosti a profesionalitě jsme za uplynulá desetiletí dokázali vybudovat silnou, stabilní společnost, která umí své nepřeberné zkušenosti dokonale uplatnit jak v segmentu developerských projektů, tak v rámci maloobchodního prodeje a stát se tak plnohodnotným partnerem jakémukoliv investorovi. O vysoké kvalitě námi poskytovaných služeb nejlépe vypovídá dlouholetá, konstantní spolupráce s naprostou většinou všech velkých developerských společností působících na území České republiky.

Víme, že zařizování nového domova je pro každého člověka důležitou životní etapou a přesně s tímto vědomím také ke každému jednotlivému klientovi, který navštíví náš showroom, přistupujeme. Nejvyšší prioritou je pro nás spokojený zákazník.

Náš sortiment zahrnuje produktové portfolio materiálů, jež uspokojí jakkoliv náročného klienta. Dřevěné či laminátové podlahové krytiny od předních světových výrobců, vinylové dílce v různých technologických provedeních marmoleum nebo koberce od největších amerických producentů, dřevěné terasy, tapety nebo kuchyně jistě naplní očekávání všech lidí, kteří budují nové rodinné zázemí nebo si pořizují nemovitost pro investiční účely. Inspirujte se na našich webových stránkách www.barkotex.cz

Firma Barkotex získala prestižní ocenění Prodejní centrum roku 2016

 Přesvědčíme Vás, že náš svět tvoříme od podlahy.

Kontakt:

Tomáš Věchet
Tel.: +420 607 425 920
E-mail: vechet@barkotex.cz

Petra Lazárková
Tel.: +420 702 189 537
E-mail: lazarkova@barkotex.cz

Web: www.barkotex.cz

Naš showroom najdete ve 3. NP

Barkotex - mapa