Přeskočit na obsah

ProCeram

Představení

Společnost ProCeram je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen. Svoji nabídku a služby prezentuje v New Living Center na ploše více než 3.000 m2. Obklady, dlažby a sanitární keramiku si můžete prohlédnou celkem ve 119 výstavních kójích v 0, 1 a 2. NP. Nechybí zde výstavka velkoformátových obkladů a dlažeb, exteriérové dlažby o síle 2 cm pro balkóny a terasy, či obklady vhodné pro ventilované fasády. Další zajímavostí jsou dvě funkční expozice vodovodních baterií Hansgrohe a Grohe, kde si na vlastní "kůži" můžete vyzkoušet hned několik armatur, sprchových setů a hlavových sprch. V suterénu najdete vystaveny kvalitní materiály v nižších cenových relacích, akční zboží a výprodejové materiály.

V expozicích naleznete také výrobky z dílny jejich výrobního závodu TechnoArt, který se zabývá opracováním keramických dlažeb, desek z umělého (technického) kamene a skleněných desek a kde vznikají výrobky jako jsou kuchyňské desky a pulty, obklady za kuchyňské linky, koupelnové/umyvadlové desky, umyvadla, parapety, obložení krbů, bazénové tvarovky, stoly a stolové desky, mozaiky, dekory, loga, nápisy a mnoho dalších.

V ProCeramu naleznete ale i produkty a služby v oblasti kuchyní a interiérů. Ve 3.NP vystavujeme kuchyně, ložnice a obývací sestavy, a to v celkem 21 expozicích. Samozřejmostí v nabídce jsou i služby našich návrhářů interiérů.

Kontakt:

Tel.: +420 230 234 700-1
E-mail: prodejna.praha@proceram.cz
Web: www.proceram.cz

FB-icon IG-icon YT-icon

 

Naše showroomy najdete v 0, 1 a 2. NP

ProCeram - mapa