Přeskočit na obsah

Pronájem kancelářských prostor

Představení

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory v budově New Living Center, v oblíbené části Prahy 13 - Stodůlky, ulice Šafránkova. New Living Center je moderní centrum designu a bydlení, které nabízí reprezentativní kancelářské prostory ve 4. nadzemním podlaží. Budova disponuje výtahem, recepcí a v nočních hodinách ostrahou.

Součástí budovy je vlastní restaurace (40 míst / 250 m2), kterou je možné navštěvovat jak v rámci zajištění stravování pro vaše zaměstnance, tak i pro obchodní schůzky. V létě je k dispozici také venkovní posezení v rámci krásné zahrady naší restaurace.

Nabízené prostory se pronajímají nezařízené a mají plochu 183 m2, disponují vlastním topením/klimatizací, vestavěnou skříní a venkovními roletami. K dispozici je také společná kuchyňka v patře, vybavena dřezem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí. V ceně nájmu jsou zahrnuty zasedací místnosti + možnost pronájmu společenského sálu. V budově je celkem 6 zasedacích místností různých velikostí. Společenský sál s plochou 250 m2 je možné využít na školení nebo pro jinou společenskou akcii, je vybaven počítačem, projektorem, ozvučením a židlemi.

Dostatek parkovacích míst pro klienty, pro nájemce možnost pronájmu parkovacího místa za poplatek 550 Kč bez DPH/měsíc. Nájemci mají také možnost využít venkovní terasu s výhledem na zahradu budovy.

V budově pronajímáme několik kancelářských prostor různých rozměrů: 23 m2, 47 m2, 56 m2, 35 m2. Prostory je možné různě kombinovat (91 m2, 114 m2, 137 m2, 184 m2...).

Výhodná poloha New Living Center zaručuje veškerou občanskou vybavenost i skvělou dopravní dostupnost. Zastávka autobusu "Šafránkova" přímo před budovou, stanice metra A "Nemocnice Motol" nebo metra B "Nové Butovice" 5 minut autobusem. Přímo u Rozvadovské spojky, 20 minut do centra Prahy, 50 minut do Plzně.

 

Kontakt:

Hana Knězová

Provozní ředitelka
Tel.: +420 733 553 526
E-mail: hana.knezova@newlivingcenter.cz