Přihlášení

Ocenění matrace Magnistretch

Aktualizováno: 13.12.2017 15:33

Na světě existuje pouze šest společností, které disponují certifikátem ACA (největší profesní organizace amerických chiropraktiků). Světový lídr v oblasti spánkové regenerace, italská společnost Magniflex, se stal členem tohoto prestižního klubu díky novému celosvětovému patentu matrace Magnistretch.

Americká asociace chiropraktiků potvrzuje mimořádné vlastnosti matrace Magnistretch. Certifikát, jenž byl udělen skupinou lékařů ACA, je pro Magniflex tím nejvyšším oceněním a motivuje společnost pokračovat v soustavném výzkumu a vývoji v oblasti spánkové regenerace. Být odborně na špici a nabízet jedinečné patentované matrace a polštáře je základním pilířem filozofie společnosti Magniflex.

Celosvětově patentované matrace Magnistretch byly vyvinuty společností Magniflex ve spolupráci s Univerzitou v Zaragoze. Matrace prošli všemi testy a kontrolami vyžadovanými protokolem ACA, který potvrzuje, že příznivé účinky této matrace napomáhají k protažení a uvolnění páteře a prokazatelně vedou ke zmírnění bolestí zad. Kromě toho napomáhá klientům řešit potíže s výhřezem ploténky, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.

Pro více informací o kolekci Magnistretch klikněte ZDE.

zavřít
zavřít
Soubory ke stažení