Přihlášení

Padla první klapka druhé řady seriálu Stavba není sen

Aktualizováno: 14.05.2018 14:51

Všichni příznivci úspěšného seriálu Stavba není sen se mohou těšit na další pokračování. Začala se natáčet druhá série na téma rekonstrukce bytu. Pořad chce ukázat reálnost příprav a průběh stavby při rekonstrukci, nikoliv se stát další emotivní realityshow.

A co na vás všechno v druhé sérii seriálu čeká?
,,Ukážeme celý proces rekonstrukce bytu od návrhu, přes vybourání stávající dispozice až po vybavení posledním kusem nábytku. Každý díl bude ukazovat reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návazností na další části. S největší pravděpodobností přijde i nějaké překvapení, které se objeví v průběhu stavby a se kterým nikdo nepočítal. Taková je realita!" říká architekt Lukáš Janout.

Po roce od první série se tentokrát štáb na několik měsíců zabydlí v holobytu plném suti a prachu a bude sledovat zásadní okamžiky rekonstrukce, aby divákům zprostředkoval co nejvíce ze stavby.

"Nejedná se o emotivní příběhy lidí, kterým byt za pár dní proměníme. Chceme lidem ukázat, co je při rekonstrukci reálně čeká. Je to model, který se nám velmi osvědčil u první série při stavbě domu. Takže i my budeme na místě několik měsíců. Řešit se budou ale i peníze, protože u těch to bohužel začíná. K dispozici u jednotlivých procesů bude virtuální kalkulačka od České Spořitelny - našeho generální partnera." dodává moderátor projektu Míra Hejda.

Projekt se připravuje pro TVbydleni.cz, která se v minulosti podílela na první řadě seriálu Stavba není sen – stavba domu. TVbydleni.cz má na svém kontě také již přes stovku pořadů, reportáží i magazínů z prostředí bydlení.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít