Přihlášení

Novinky New Living Center

V této sekci vám budeme přinášet nejnovější novinky ze života NLC. Věříme, že pro vás bude zajímavé sledovat postupný vývoj  obchodního domu i jednotlivých prezentovaných oborů a sortimentu. 

Prodejny:
zavřít

WOMAN BUSINESS CLUB V À LA MAISON

Aktualizováno: 18.03.2019 11:48

Ve čtvrtek 14.3. proběhla na showroomu À la Maison skvělá jarní akce Woman Business Clubu čtyř obchodních komor – Švýcarské, Francouzské, Italské a Hispánské.

Zobrazit novinku
zavřít

À la Maison – nová jarní kolekce boxspringových a rámových postelí

Aktualizováno: 04.03.2019 18:21

Na showroomu À la Maison v New Living Center najdete novou jarní kolekci boxspringových a rámových postelí. Postele se vyrábějí ručně a na zakázku dle potřeb každého klienta.

Zobrazit novinku
zavřít

Společnost A La Maison se účastnila otevření nového terminálu letiště v Pardubicích

Aktualizováno: 08.02.2018 17:47

V minulém týdnu proběhlo slavnostní otevření nového terminálu Jana Kašpara na letišti v Pardubicích, kterého se účastnila společnost A La Maison se svými bytovými doplňky a květináči z výrobního závodu TechnoArt, jenž ozvláštnili samotné otevření i křest časopisu Be The Best.

Zobrazit novinku
zavřít

Nový showroom společnosti A La Maison

Aktualizováno: 25.08.2017 15:49

Společnost A La Maison do této chvíle neměla v rámci New Living Centra svůj vlastní showroom, ale pouze sklady, kanceláře a výdejní místo pro svůj e-shop.

Zobrazit novinku
zavřít

Lněné doplňky skutečný luxus a styl

Aktualizováno: 27.01.2017 13:09

Chcete ukázat, že víte, co je skutečný luxus a styl? Vsaďte na len.
Ten nejpůsobivější luxus a styl se často neskrývá v okázalých dezénech. Velkolepost je často ukrytá v nenucené, čisté a přirozené kráse. Už několik sezón vede v bytovém textilu len a milují ho interiéroví designéři po celém světě. Jedná se o luxusní tkaninu, která vypadá skvěle, vždycky vkusně, a nikdy s ní nešlápnete vedle. 

Zobrazit novinku
zavřít

Představení nové kolekce Möve od společnosti A La Maison

Aktualizováno: 10.11.2016 10:19

Německá značka Möve nám již od roku 1927 přináší kvalitní froté „Made in Germany“ a proto se již potřetí konala tato prezentace. Tentokrát však již v prostorech New Living Center.

Zobrazit novinku
zavřít

Setkání s architekty a prezentace výrobků A La Maison

Aktualizováno: 30.09.2016 11:52

V minulém týdnu proběhlo v New Living Center setkání s architekty, na kterém prezentovala své výrobky společnost A La Maison.

Zobrazit novinku
zavřít

Oslava přicházejícího jara v hotelu Alchymist za účasti New Living Center

Aktualizováno: 15.03.2016 10:42

První týden v březnu se v nádherném hotelu Alchymist konala oslava přicházejícího jara za účasti New Living Center. Společnosti À la MaisonBedeurProCeram zde prezentovaly svoje novinky.

 

Zobrazit novinku