Přihlášení

Lněné doplňky skutečný luxus a styl

Aktualizováno: 27.01.2017 13:09

Chcete ukázat, že víte, co je skutečný luxus a styl? Vsaďte na len.
Ten nejpůsobivější luxus a styl se často neskrývá v okázalých dezénech. Velkolepost je často ukrytá v nenucené, čisté a přirozené kráse. Už několik sezón vede v bytovém textilu len a milují ho interiéroví designéři po celém světě. Jedná se o luxusní tkaninu, která vypadá skvěle, vždycky vkusně, a nikdy s ní nešlápnete vedle. 


 
Zapomeňte na rustikální lněné oděvy či dekorace, jak je znáte z historie. Len rozhodně  nepatří do skanzenů. Je nadčasový, což ví všichni, kdo si tuto tkaninu oblíbili a nedají na ni dopustit a patří k nejluxusnějším tkaninám, jaké můžete doma mít. Lněné doplňky dokáží být neskutečně chic a bytový designer si může donekonečna vyhrát s jeho rozmanitými texturami a vytvořit tak moderní interiér. Útulný a přitom eklektický, noblesní a svůj. Len není jenom supernaturální tkanina, ale jedná se o sofistikovaný materiál, který se vyznačuje skvělými vlastnostmi a umožňuje nekonečnou škálu, jak s ním pracovat. Ne náhodou s ním rádi pracují designéři značek nejzvučnějších jmen a nedají na něj dopustit.
Když investujete do lněných doplňků, můžete se spolehnout, že vám vydrží krásné roky. Tkanina neřídne a navíc v létě příjemně chladí. Příjemné je, že len patří mezi ekologickou plodinu, která spotřebuje mnohem méně vody než bavlna. Materiál je vhodný pro alergiky odolný vůči prachu, plísním i pylům a nemusí se tak často prát.
Díky pestrým texturám, různým hustotám si navíc můžete být jisti, že máte doma vždy originální doplněk a okolí si zase může být jisto vaším vytříbeným smysl pro styl. Ne náhodou je len oblíbený ve velmocích stylu jako Španělsko či Itálie.


Lněné látky od top značek jako španělská Les Créations de la Maison nebo Yutes, italská Martinelli Ginetto nebo Decortex nabízí interiérové studio Marthi Design s.r.o.., které Vám vykouzlí úžasné lněné doplňky jako závěsy, rolety, textilní dekorace na míru.

zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít