Přihlášení

Ton - židle a stoly

Ručně ohýbáme nábytek v místě, kde se tato unikátní technologie používá od roku 1861. Její možnosti však posunujeme dál a spojujeme ji se současnými nápady designérů. Naše židle a stoly se tak stávají jedinečným spojením kvality, inovativních tvarů a odkazu místa, které se po generace učilo rozumět dřevu.

Design chápeme jako obor, díky kterému můžeme i dnešnímu světu hrdě ukázat výrobní procesy staré více než 150 let. Je pro nás propojením technologie s typickým rukopisem a současných požadavků na vzhled i funkčnost produktů.

Vyrábíme nábytek s lidmi a pro lidi. Budujeme si dobrý kolektiv, protože víme, že se atmosféra v naší společnosti přenáší i na zákazníky. K přírodě se chováme s velkou úctou, kterou potvrzuje udělení ISO 14001:2004.

Naše výrobky prochází kontrolou kvality na každém stupni výroby a podstupují specifické testy na pevnost a životnost v souladu s Evropskou normou EN16139 Nábytek – Pevnost, životnost a bezpečnost – Požadavky pro nebytový sedací nábytek. Díky tomu můžeme poskytovat pětiletou záruku na soudržnost konstrukce.

Kontakt:

 
 
Novinky